Dlaczego on? (2016) Lektor PL

Dlaczego on? (2016) Lektor PLOryginalny tytuł: Why Him?

Czas seansu: 111 minut

Gatunek filmu: Komediowy

Reżyseria: John Hamburg

Scenariusz: John Hamburg, Ian Helfer

Miejsce produkcji: Stany Zjednoczone

Data światowej premiery: 21 grudnia 2016

Opis filmu

Ned Fleming (Bryan Cranston) przyjeżdza razem ze swoją żoną na święta do córki Stephanie (Zoey Deutch), która studiuje w College’u. Na miejscu przyjdzie mu zmierzyć się z największym koszmarem, będzie musiał poznać chłopaka swojej kochanej córeczki. Laird Mayhew (James Franco) jest sympatycznym, ale ekscentrycznym miiliarderem pochodzącym z Krzemowej Doliny. Ned uważa, że Laird nie uznaje żadnych zasad ani autorytetów i pod żadnym pozorem, nie jest odpowiednim kandydatem na chłopaka dla jego córki. Ned rozpoczyna wojnę, która nie idzie po jego myśli, bo jest jedynie malutką płotką w świecie, w którym rządzi pieniądz.

Obsada aktorska

Laird Mayhew – James Franco, Ned Fleming – Bryan Cranston, Barb Fleming – Megan Mullally, Stephanie Fleming – Zoey Deutch, Lou Dunne – Cedric the Entertainer, Scotty Fleming – Griffin Gluck, Gustav – Keegan-Michael Key, Blaine Pederman – Andrew Rannells.

Recenzja

Tak do końca nie wiadomo skąd narodził się pomysł produkcji tego filmu. Niektórzy uważają, że podczas wspólnego spotkania Jonaha Hilla i reżysera Johna Hamburga przy marihuanie. Wiele scen w filmie jest tak pokręconych, że ciężko ogarnąć je normalnemu człowiekowi. Mowa tutaj chociażby o prawdziwym łosiu, który stoi zakonserwowany w akwarium wypełnionym moczem, na samym środku pokoju. Uwierzcie na słowo, że to dopiero początek absurdów, które zobaczymy w filmie. Jeśli chodzi o obsadę aktorską, to James Franco nie pokazał nic nowego, bo wcielił się jak zwykle w rolę podstarzałego milionera z rozumem na poziomie 10-latka. Podsumowując w kilku słowach, to film jest niskich lotów komedią, z paroma fajnymi momentami, ale niestett jest ich bardzo mało, żeby wybrać się na seans do kina, bo po co za to płacić, skoro można to oglądnąć w domu? Najbardziej rozczarowanym człowiekiem jest na pewno Ben Stiller, który jest koproducentem całego filmu i zainwestowanych pieniędzy na pewno nie odzyska.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Dlaczego on? (2016) Lektor PL

Play
0:00:00
1:51:14

Player 2

Play
0:00:00
1:51:14

Dlaczego on? (2016) Lektor PL

2 komentarzy do Dlaczego on? (2016) Lektor PL

  • Maciek  napisz:

    Bardzo dobry film! Polecam 🙂

  • Edyta19  napisz:

    świetna komedia !!!

Zostaw odpowiedź