Jestem mordercą (2016) PL

Jestem mordercą (2016) PL

Jestem mordercą (2016) PL

Jestem mordercą (2016) PL. Ten znakomity polski thriller wyprodukowany został na faktach autentycznych, które miały miejsce na samym początku lat 70-tych.

Polski thriller pt. „Jestem mordercą” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce na początku lat 70-tych. Głównym bohaterem filmu jest młody porucznik milicji – Janusz Jasiński (Mirosław Haniszewski). Po kolejnych problemach w śledztwie w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje awansowan na nowego szefa grupy dochodzeniowej. Porucznik Jasiński od tej pory zrobi wszystko, żeby wykorzystać szansę i złapać nieuchwytnego mordercę, ale jak daleko tak na prawdę jest w stanie się posunąć?

Jestem mordercą (2016) recenzja

Najnowszy film Macieja Pieprzycy można z pewnością nazwać najlepszym od wielu lat spośród rodzimych produkcji. Reżyser przedstawia w historię, która wydarzyłą się na prawdę w Polsce w latach 70-tych. Widzowie będą mieli okazję poznać mordercę o ksywce Wampir, który grasował w Zagłębiu. Dzięki odpowiednim zabiegom, widz cały czas jest trzymany w wielkim napięciu, bo nie znamy przecież faktów i nie wiemy jaki to wszystko będzie miało finał. Twórca filmu cały czas zbija nas z tropu i podrzuca kolejne wątki. W końcu widz zadanie sobie pytanie: Czy ten człowiek naprawdę był winny, czy to tylko manipulacja milicji?. To na prawdę działa doskonale, bo sprawia, że chce się rozmawiać o filmie o dociekać prawdziwych motywów i analizować wszystkie niuanse. Odtworzenie realiów lat 70-tych jest w tym filmie wręcz perfekcyjne. Nie mówię tylko o scenografii i pojazdach, ale również o otoczeniu czy wyglądzie bohaterów. Na widze czeka dobre tempo i dawka humoru, który znakomicie wpasował się w konwencję i nawet na chwilę nie wybijał z rytmu, emocje oraz rozrywkowy wydźwięk, który sprawia, że jest to dzieło, obok którego nie można przejść obojętnie.

Zaufało nam już ponad 50 tysięcy widzów! Zarejestruj się i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

51693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Jestem mordercą (2016) PL

Jestem mordercą (2016) PL

Jestem mordercą (2016) PL

Jeden komentarz do Jestem mordercą (2016) PL

  • Werusiaa  napisz:

    Bardzo dobry polski film. Dobra wersja i dźwięk ok 🙂

Zostaw odpowiedź