John Wick 2 (2017) Lektor PL

John Wick 2 (2017) Lektor PLOryginalny tytuł: John Wick: Chapter Two

Czas seansu: 122 minuty

Gatunek filmu: Thriller, Akcja

Reżyseria: Chad Stahelski

Scenariusz: Derek Kolstad

Miejsce produkcji: Stany Zjednoczone

Data światowej premiery: 30 stycznia 2017

Opis filmu

Legendarny i niezwykle skuteczny płatny zabójca imieniem John Wick, porzuca spokojne życie na emeryturze, żeby pomóc swojemu dawnemu wspólnikowi w walce przeciwko włoskiej organizacji zabójców. John w takiej sytuacji nie może odmówić i przystaje na propozycję przyjaciela. Krew będzie lała się strumieniami, a najwięksi gangsterzy będą błagać o litość i szybką śmierć, bo tylko to może czekać ich ze strony John’a Wick’a.

Obsada aktorska

John Wick – Keanu Reeves, Santino D’Antonio – Riccardo Scamarcio, Winston – Ian McShane, Ares – Ruby Rose, Cassian – Common, Gianna D’Antonio – Claudia Gerini, Charon – Lance Reddick, Król Bowery – Laurence Fishburne.

Recenzja

Druga część z pewnością potwierdza, że można jeszcze zrobić coś, co wniesie jakiś powiew świeżości w filmach z gatunku akcji. Nie zobaczymy tutaj nic specjalnie skomplikowanego, ale całość dopracowana jest tak, że nadaje temu wszystkiemu ogromny sens. Motyw działania John’a jest bardzo podobny, bo w obu częściach Wick zabijał z czyjegoś powodu. W jedynce mścił się z powodu utraconej miłości, a w dwójce zabija z powodu dawnego wspólnika i dobrego przyjaciela. Teraz podsumowując tak z ręką na sercu, to John Wick 2 zawiera najlepsze akcje, które można było zobaczyć w produkcjach Hollywood od wielu lat. Walka tutaj nie polega na jak najbardziej widowiskowej walce, ale na jak najszybszym zabiciu wroga. Dlatego właśnie każda walka jest tutaj dość konkretna i krótka. To również jest na prawdę efektowne w porównaniu z klasyczną walką kopaną. Nic tutaj nie dzieje się na wariackich papierach i dlatego właśnie każdą akcję możemy dokładnie podziwiać. Na pewno nie zobaczymy tutaj latającej kamery i cięć co kilkanaście sekund, a wszystkie swoje akcje Keanu Reeves, wykonał samodzielnie. Mamy na myśli tutaj wszystkie ruchu z bronię, bez niej, czy choćby wszelkiego rodzaju rzuty. Nigdy jeszcze to wszystko nie było tak ciekawe i przekonujące jak właśnie w drugiej części filmu. Chad Stahelski wyprodukował film akcji, który prezentuje mocne i męskie kino ze świetną historią i genialnym klimatem. Gorąco polecamy ten film, a i fundamenty również zostały „wylane” pod trzecią część, także, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

John Wick 2 (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
2:02:38

Player 2

Play
0:00:00
2:02:38

John Wick 2 (2017) Lektor PL

3 komentarzy do John Wick 2 (2017) Lektor PL

  • Benek  napisz:

    Świetny film, dopiero skończyłem oglądać 🙂

  • Maciek92  napisz:

    Potwierdzam. Film na prawdę zajebisty. Polecam

  • Topek  napisz:

    Wielkie dzięki za wrzucenie tego filmu!

Zostaw odpowiedź