Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Nie oddychaj (2016) Lektor PL. Pewnego dnia grupa nastolatków postanawia włamać się do domu i okraść niewidomego mężczyznę.

Film opowiada historię grupy nastolatków, która wpadła na pomysł, żeby okraść dom zamieszkiwany przez niewidomego mężczyznę. Są przekonani, że dokonają kradzieży doskonałej ze względu na niepełnosprawność mężczyzny, ale jednak szybko okazuje się, że byli w błędzie, w wielkim błędzie.

Nie oddychaj (2016) recenzja

Najnowszy film urugwajskiego reżysera Fede’a Alvareza można zaliczyć do gatunku horroru. Produkcja ukazuje historię nastolatków, którzy myśleli, że dokonują zbrodni doskonałej. Postanowili więc okraść dom, który zamieszkuje niewidomy mężczyzna. Sprawa niby prosta, ale tylko na pozór, ponieważ nastolatkowie w momencie przekroczenia progu domu, zaczną walkę o swoje życie. Jego ślepota miałabyć dla nich ogromnym ułatwienie, a okaże się w rzeczywistości prawdziwym koszmarem. Ślepiec, który miałbyć ofiarą, szybko staje się łowcą, który z chęcią zapoluje na zwierzynę. Zasady są wyrównane, ponieważ informuje nastolatków, że wyłącza światło i od tej pory wszyscy mają równe szanse na przeżycie. Kto wygra tą bezlitosną walkę o przetrwanie? W roli niewidomego weterana wojennego wcielił się Stephen Lang, który znany jest fanom gatunku z takich filmów jak między innymi Avatar, Conan Barbarzyńca i Wrogowie Publiczni. Ogólnie film można ocenić bardzo pozytywnie, co zresztą uczynili już krytycy. Gorąco polecamy!

Zaufało nam już ponad 50 tysięcy widzów! Zarejestruj się i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

51693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Nie oddychaj (2016) Lektor PL

Zostaw odpowiedź