Rings (2017) Lektor PL

Rings (2017) Lektor PLOryginalny tytuł: Rings

Czas seansu: 102 minuty

Gatunek filmu: Horror

Reżyseria: F. Javier Gutiérrez

Scenariusz: David Loucka, Jacob Aaron Estes, Akiva Goldsman

Miejsce produkcji: Stany Zjednoczone

Data światowej premiery: 1 lutego 2017

Opis filmu

Najnowsza odsłona doskonałego horroru ostatnich lat. Młoda kobieta o imieniu Sky (Aimee Teegarden) martwi się o swojego chłopaka, który jest bardzo zaciekawiony pewnym tajemniczym video, po którego obejrzeniu wg. pewnych opowieści, giną ludzie. Młoda kobieta postanawia to sprawdzić i ogląda kasetę za niego. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie informacje były prawdziwe, a całe video zawiera tajemniczy i przerażający przekaz.

Obsada aktorska

Sky – Aimee Teegarden, Gabriel – Johnny Galecki, Holt – Alex Roe, Faith – Laura Wiggins, Carter – Zach Roerig, Samara – Bonnie Morgan, Mama Julii – Andrea Powell, Pani Styx – Jill Jane Clements.

Recenzja

Film Rings jest najnowszym dziełem hiszpańskiego reżysera F. Javiera Gutiérreza. Jeśli zapomnieliście już o Samarze, to dobrze, ale ona powraca. Tym razm w tej części filmu akcja rozgrywać będzie się w czasie sprzed wydarzeń z pierwszej części filmu. Po oglądnięciu filmu dowiemy się tak na prawdę jak to wszystko się zaczeło. W jaki sposób i co namówiło jej macochę do popełnienia tego morderstwa, same motywy tej zbrodni nie są wcale takie oczywiste, jak się wielu osobom wydaje. Jeden z plakatów filmu może zmylić widza i to właśnie przez niego można pomyśleć, że zamiast dobrego filmu, nawiązującego do oryginału, otrzymamy Egzorcyzmy Samary, ale na szczęście zwiastun filmu uspokaja i pokazuje, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Pierwsza część była na prawdę arcydziełem, druga była też dobra, ale już trochę obniżyła loty poprzedniczki, a trzecia część zapowiada się hm… Napiszemy tylko, że bardzo ciężko będzie powtórzyć sukces poprzedniczek, ale bardzo mocno trzymamy kciuki, a jeśli chodzi o recenzję, to nie będziemy zdradzać wszystkiego, a opinię wystawicie sami po oglądnięciu najnowsze części, na którą bardzo serdecznie zapraszamy każdego kinomaniaka i fana tego gatunku filmowego.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Rings (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:42:34

Player 2

Play
0:00:00
1:42:34

Rings (2017) Lektor PL

Jeden komentarz do Rings (2017) Lektor PL

  • Rocky  napisz:

    Pierwsza część najlepsza!

Zostaw odpowiedź