Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PL

Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PL

Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PLOryginalny tytuł: The Magnificent Seven

Czas trwania: 132 minuty

Gatunek: Western

Reżyseria: Antoine Fuqua

Scenariusz: Nic Pizzolatto, Richard Wenk

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Studio: Columbia Pictures

Inny tytuł: The Magnificent Seven

Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PL. Siedmiu najemników łączy wspólnie siły, żeby ochronić mieszkańców wioski przed uzbrojonymi bandytami.

Najnowsza produkcja pt. „Siedmiu wspaniałych” jest doskonałym remakiem legendarnego już westernu. W pewnym miasteczku na granicy amerykańsko-meksykańskiej, grupa złoczyńców terroryzuje i prześladuje jej mieszkańców. Przygnębieni farmerzy postanawiają przeciwstawić się im i zwracają się o pomoc do grupy najemników. Rewolwerowcy przystają na ich prośbę i postanawiają pomóc, stając w ich obronie przed bandytami. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że najemnicy są bez szans. Czy uda im się zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?

Siedmiu wspaniałych (2016) recenzja

Remake legendarnych „Siedmiu wspaniałych” jest filmem niezwykle udanym. Mimo wielkiej różnicy między remakiem, a oryginałem, fakt, że oba filmy różnią się, nie przeszkadza aż tak bardzo. Film tak na prawdę jest bardzo prosty. Kilku kolesi broniu miasteczka przed oprychami i to wszystko. W sumie uważamy, że remake nie jest gorszy od oryginały, ponieważ film z gatunku westernu nie różni się od siebie tak bardzo. Tutaj rama jest niestety bardzo sztywna. Najsłabszym elementym filmu jest o dziwo aktorstwo. Nie zbyt dobrze rozumiemy jednak tego spięcia, które można dostrzec na twarzy aktorów. Można było pomyśleć, że mają pietra przed mierzeniem się z Brynnerami i McQueenami. Największą tremę dało się zauważyć u Chrisa Pratta. Taki luzak, a zupełnie nie udźwignął roli luzaka. Całość filmu ogląa się na prawdę bardzo dobrze. Dawno nie widziałem tak dobrze zrobionego westernu. który nakręcony był by w tak nowoczesny sposób. Seans w kinie, czy na stronie filmobaza.pl, nie będzie z pewnością czasem straconym.

Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PL

Play
0:00:00
2:12:17

Player 2

Play
0:00:00
2:12:17

Siedmiu wspaniałych (2016) Lektor PL

Zostaw odpowiedź