Sing (2016) Dubbing PL

Sing (2016) Dubbing PLOryginalny tytuł: Sing

Czas seansu: 110 minut

Gatunek filmu: Animowany, Komediowy, Musical

Reżyseria: Garth Jennings

Scenariusz: Garth Jennings

Miejsce produkcji: Stany Zjednoczone, Japonia

Data światowej premiery: 11 września 2016

Opis filmu

W świecie zwierzaków pewien teatr, który prowadzony jest przez misia koalę, ma wielkie kłopoty finansowe i stoi praktycznie na skraju bankructwa. Koala Buster Moon (głos – Matthew McConaughey) jednak kocha go ponad życie i z pewnością zrobi wszystko, co trzeba, żeby go uratować. Jedynym ratunkiem dla teatru, jest zorganizowanie konkursu, który wyłoni najpiękniejszy głos świata, Głos, który pomoże podnieść się z teatrowi z samego dna. W konkursie udział wezmą: nucąca pod nosem Mysz (głos – Seth MacFarlane), wstydliwa Słonica (głos – Tori Kelly), która pojawi się na konkursie z własną matką. Pozostałymi uczestnikami będą: Gorilla i rebeliantka Jeżozwierzyca (głos – Scarlett Johansson).

Obsada aktorska (głos)

Buster Moon – Marcin Dorociński, Rosita – Małgorzata Socha, Mike – Krzysztof Jankowski, Ash – Ewa Farna, Johnny – Adam Zdrójkowski, Meena – Katarzyna Sawczuk, Gunter – Jarosław Boberek, Becky – Honorata Skarbek.

Recenzja

Finalnie koniec jest na prawdę genialny. Z natłoku najprzeróżniejszych chakaterów i animacji, widz dostaje świetnie zrealizowany filmi animowany. Na szczególną uwagę zasługuje prezentacja głównych bohaterów i polski dubbing, który na prawdę stanął na wysokości zadania. W tej wyjątkowej animacji została równie dobrze dobrana muzyka, za którą odpowiedzialny jest Joby Talbot. Na sale kinowe ten trafił z polskim dubbingiem, to jednak wielkim problemem dla najmłodszych widzów, mogą być piosenki wykonywane w pierwotnym języku takich artystów jak: Beyonce czy Johna Legenda. Do polskiego dubbingu swojego głosu użyczyli między innymi: Ewa Farna, Małgorzata Socha, Marcin Dorociński, Jarosław Boberek, czy Honorata Skarbek. Oglądając film mamy nieodparte wrażenie, że Sing został zainspirowany powstałym w latach 70-tych, The Muppet Show. Z pewnością odwzorowany został poziom humoru, co jest wielkim plusem dla Jima Hensona, który nie mógł cieszyć się niewypałem jakim okazało się Sekretne życie zwierzaków domowych, jego produkcji.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Sing (2016) Dubbing PL

Play
0:00:00
1:50:26

Player 2

Play
0:00:00
1:50:26

Sing (2016) Dubbing PL

Jeden komentarz do Sing (2016) Dubbing PL

  • Petek  napisz:

    Działa, dzięki 🙂

Zostaw odpowiedź