Służąca (2016) Lektor PL

Służąca (2016) Lektor PL

Służąca (2016) Lektor PL

Służąca (2016) Lektor PL. Korea, lata 30. XX wieku. Pewien oszust postanawia uwieźć piękną Japonkę, żeby przejąć fortunę, którą odziedziczyła.

Akcja filmu dzieje się w Korei w latach 30-tych XX wieku. Jeden z lokalnych oszustów chce za wszelką cenę uwieźć niezwykle piękną Japonkę, dziedziczkę wielkiej fortuny, a potem ją przejąć. Oszust wymyśla podstępny plan i umieszcza w jej najbliższym otoczeniu służącą, która jest posłuszną mu naciągaczką. Tytułowa służąca ma tylko jedno zadanie, ale żeby tego dokonać, musi za wszelką cenę zdobyć zaufanie i zaskarbić względy milionerki. Film opowiada o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście.

Służąca (2016) recenzja

Film produkcji Koreańskiej opowiada historię o trójkącie miłosnym i seksualnych fantazjach głównych bohaterów. Widz z pewnością zobaczy kilka śmiałych erotycznych scen, śmiałe ukazanie lesbijskiego seksu, lubieżne upodobania wuja i jego klientów oraz bezduszne traktowanie kobiet przez fałszywego hrabiego. Nie da się tutaj jednoznacznie polecić lub nie polecić tego filmu. Produkcja zawiera w sobie wiele ciekawych aspektów wizualnych. Jego największymi zaletami są jednak egzotyka, znakomita gra aktorska, piękne zdjęcia, reżyserski rozmach i autentycznie wciągająca intryga. Niestety musimy przyznać, że przeciętny widz może wyjść z kina po prostu znudzony i zmęczony seansem. Zapraszamy do oglądnięcia filmu i samemu wystawienie mu odpowiedniej opini.

Służąca (2016) Lektor PL

Służąca (2016) Lektor PL

Służąca (2016) Lektor PL

Zostaw odpowiedź