Zwierzęta nocy (2016) Lektor PL

Zwierzęta nocy (2016) Lektor PLOryginalny tytuł: Nocturnal Animals

Czas trwania: 115 minut

Gatunek filmu: Thriller

Reżyseria: Tom Ford

Scenariusz: Tom Ford

Miejsce produkcji: Stany Zjednoczone

Data światowej premiery: 18 listopada 2016

Opis filmu

Zwierzęta nocy (2016) Lektor PL. Właścicielka wielkiej galerii dostaje od swojego męża pewną powieść jego autorstwa. Kobieta jest przerażona thrillerem, który będzie zemstą jej męża za ich rozstanie.

Pietnaście lat temu Susan Morrow (Amy Adams) rozstała się ze swoim mężem Walkerem, który był ambitnym pisarzem z wiecznym twórczym kryzysem. Susan jest teraz właścicielką dużej, prężnie działającej galerii i szczęśliwą żoną innego mężczyzny. Pewnego dnia dostaje od swojego męża rękopis, który jest jego dziełem. Pierwsza jego wydana książka jest niezwykle brutalnym trhillerem, który Susan interpretuje jako jego małą zemstę za rozstanie przed laty. Dzieło opowiada historię pewnego profesora matematyki Tony’ego Hastingsa (Jake Gyllenhaal) i jego rodziny. Niezwykle brutalna i przerażająca rzeczywistość powieści sprawia, że Susan z trudem odróżnia, co jest rzeczywistością, a co fikcją. Mroczna historia zmusza Susan do zmierzenia się z przeszłością i jej mrocznymi aspektami.

Obsada aktorska

Susan Morrow – Amy Adams, Tony Hastings / Edward Sheffield – Jake Gyllenhaal, Bobby Andes – Michael Shannon, Ray Marcus – Aaron Taylor-Johnson, Laura Hastings – Isla Fisher, India Hastings – Ellie Bamber, Hutton Morrow – Armie Hammer, Lou – Karl Glusman.

Zaufało nam już ponad 100 tysięcy widzów! Zarejestruj się i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Zwierzęta nocy (2016) Lektor PL

Play
0:00:00
1:55:37

Player 2

Play
0:00:00
1:55:37

Zwierzęta nocy (2016) Lektor PL

Jeden komentarz do Zwierzęta nocy (2016) Lektor PL

  • Radziu  napisz:

    Bardzo dobra wersja! Polecam 🙂

Zostaw odpowiedź