Źródło wideo 110 Views

  • SERVER US HD
Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj

Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj

Jul. 12, 202394 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Opis

Elevator Game (2023) – Groza w Centrum Miasta

Grupa przyjaciół zafascynowana viralową grą decyduje się na udział w wyzwaniu, które zdaje się być pozornie proste: wsiąść do windy, nacisnąć przyciski w określonej kolejności i zmierzyć się z upiorną postacią kobiety z piątego piętra. Jednakże, gdy łamią zasady, otwierają drzwi na piekło zabójczych konsekwencji.

Reżyseria i Scenariusz

Rebekah McKendry w reżyserii oraz Travis Seppala w scenariuszu, zapewniają niezapomniane doznania związane z tym przerażającym doświadczeniem.

Gatunek i Produkcja

Elevator Game” to horror, który powstał w USA, przenosząc widza w mroczny świat ludzkich lęków i paranormalnych zjawisk.

Premiera i Dystrybucja

Film miał swoją światową premierę 14 lipca 2023 roku, zaś polska premiera kinowa odbyła się 12 kwietnia 2024 roku. Dystrybucją zajmuje się M2 Films.

Informacje Dodatkowe

Zdjęcia do tego przejmującego filmu zostały zrealizowane w malowniczym Winnipeg w Kanadzie, dodając autentyczności i głębi opowieści.

Główne Wątki i Fabuła

W „Elevator Game„, każdy ruch grupy przyjaciół wydaje się być decydujący. Kiedy przekraczają granice między światami, odkrywają, że gra jest znacznie bardziej przerażająca niż się spodziewali. Losy bohaterów splatają się w labiryncie mrocznych korytarzy, gdzie każdy krok może być ich ostatnim.

Oceny Krytyków

  1. The Horror Times – „McKendry i Seppala stworzyli film, który wciąga od pierwszej minuty, zaskakując widza nie tylko jump-scare’ami, ale i głębią psychologiczną postaci.”
  2. Terror Tribune – „Elevator Game to prawdziwy rollercoaster emocji, który dostarcza nie tylko dreszczyku emocji, ale i zmusza do refleksji nad naturą strachu i ludzkiej psychiki.”

Gdzie Obejrzeć Film Online?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć „Elevator Game” online, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony dystrybutora lub platformy streamingowej, gdzie film dostępny jest z polskim lektorem.

Podsumowanie

„Elevator Game” to pełnometrażowy horror, który wciąga widza w wir przerażających wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zrealizowany przez utalentowaną ekipę, ten film obiecuje niezapomniane doznania dla miłośników gatunku. Obejrzyj go już teraz online i przygotuj się na niezapomnianą podróż w świat strachu i zła.

Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj
Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj
Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj
Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj
Elevator Game (2023) online cały film – oglądaj
Tytuł Elevator Game
Ocena 4.744 43 ocen

Director

Aktorzy

Gino Anania isRyan Keaton
Ryan Keaton
Verity Marks isChloe Young
Chloe Young
Alec Carlos isKris Russo
Kris Russo
Madison MacIsaac isIzzy Simpson
Izzy Simpson
Megan Best isBecki Keaton
Becki Keaton
Samantha Halas is5th Floor Woman / Allie McCormick
5th Floor Woman / Allie McCormick
Adam Hurtig isBusinessman
Businessman
Darren Wall isSecurity Guard
Security Guard
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA