Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj

Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj

Premiera: Oct. 26, 2023Czas trwania: 118 Min.Oryginalny tytuł: C'è ancora domani
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Źródło wideo 101 Views

  • Zobacz traileryoutube.com
  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Obsada filmu C'è ancora domani

Paola Cortellesi gra jako Delia
Paola Cortellesi
Delia
Valerio Mastandrea gra jako Ivano
Valerio Mastandrea
Ivano
Romana Maggiora Vergano gra jako Marcella
Romana Maggiora Vergano
Marcella
Emanuela Fanelli gra jako Marisa
Emanuela Fanelli
Marisa
Giorgio Colangeli gra jako Sor Ottorino
Giorgio Colangeli
Sor Ottorino
Vinicio Marchioni gra jako Nino
Vinicio Marchioni
Nino
Alessia Barela gra jako Orietta
Alessia Barela
Orietta
Francesco Centorame gra jako Giulio
Francesco Centorame
Giulio
Raffaele Vannoli gra jako Alvaro
Raffaele Vannoli
Alvaro
Paola Tiziana Cruciani gra jako Sora Franca
Paola Tiziana Cruciani
Sora Franca

Opis filmu C'è ancora domani

Film „Jutro będzie nasze (2023)” to włoski dramat komediowy, który przyciąga uwagę zarówno miłośników kina artystycznego, jak i widzów poszukujących głębszych emocji. Reżyseria Paola Cortellesi i scenariusz napisany wspólnie z Furio Andreottim zapewniają widzom niezapomniane doświadczenie filmowe. Przedstawiamy obszerną recenzję tego filmu, który zyskał już uznanie krytyków i widzów na całym świecie.

Opis fabuły

„Jutro będzie nasze” opowiada historię Delii, kobiety próbującej uciec przed patriarchalnym porządkiem powojennego włoskiego społeczeństwa. W miarę jak Delia planuje zbuntować się przeciwko swojemu brutalnemu mężowi, film ukazuje jej walkę o wolność i samorealizację. Akcja toczy się w Rzymie, gdzie piękne, historyczne tło miasta kontrastuje z dramatycznymi wydarzeniami w życiu głównej bohaterki.

Reżyseria i scenariusz

Paola Cortellesi, znana z wielowymiarowych i głęboko ludzkich postaci, tym razem zasiada na krześle reżyserskim. Jej współpraca z Furio Andreottim przy tworzeniu scenariusza przyniosła owoc w postaci historii, która jest jednocześnie poruszająca i skłaniająca do refleksji. Warto zauważyć, że Cortellesi potrafi z równą wprawą opowiadać o trudnych tematach, jak i wprowadzać elementy komedii, co czyni ten film wyjątkowym.

Gatunek i produkcja

Film „Jutro będzie nasze” to połączenie dramatu i komedii. Tego rodzaju hybryda gatunkowa pozwala na ukazanie trudnych życiowych sytuacji w sposób, który nie przytłacza widza, a jednocześnie dostarcza momentów wytchnienia. Produkcja filmu była możliwa dzięki wsparciu studia Wildside, a dystrybucją zajęła się firma Gutek Film.

Data premiery

Światowa premiera filmu miała miejsce 18 października 2023 roku, a polska premiera kinowa jest zaplanowana na 24 maja 2024 roku. To wydarzenie z niecierpliwością oczekiwane przez polskich widzów, którzy będą mogli obejrzeć film zarówno w kinach, jak i online.

Osiągnięcia i nagrody

„Jutro będzie nasze” zdobył uznanie na wielu festiwalach filmowych. Film otrzymał 4 nagrody David di Donatello, 2 inne nagrody oraz 15 nominacji, co świadczy o jego wysokiej wartości artystycznej i technicznej.

Informacje o filmie Jutro będzie nasze

Box office filmu wyniósł $46 839 219 na całym świecie, co jest imponującym wynikiem dla produkcji niepochodzącej z Hollywood. Wszystkie zarobki pochodzą spoza USA, co dowodzi jego międzynarodowego sukcesu.

Dystrybucja: Gutek Film
Studio: Wildside
Tytuł oryginalny: C’è ancora domani
Inne tytuły: There’s Still Tomorrow (międzynarodowy)

Ciekawostki

  1. Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w malowniczym Rzymie, co dodaje autentyczności i piękna wizualnego opowieści.
  2. Paola Cortellesi, reżyserka filmu, jest również znaną aktorką, co wpływa na jej wyjątkowe podejście do tworzenia postaci.

Gdzie obejrzeć Jutro będzie nasze (2023)

Film „Jutro będzie nasze (2023)” można oglądać w kinach od 24 maja 2024 roku. Wkrótce po premierze kinowej, film będzie dostępny także online, co umożliwi widzom obejrzenie go w wygodnym dla nich czasie i miejscu. Jutro będzie nasze (2023) film online będzie dostępny na różnych platformach streamingowych, oferując opcję z lektorem dla polskich widzów.

Jutro będzie nasze (2023) film z lektorem

Wersja filmu z lektorem będzie dostępna na wybranych platformach streamingowych, co z pewnością ucieszy widzów preferujących taki sposób oglądania. Dzięki temu „Jutro będzie nasze (2023) film z lektorem” stanie się jeszcze bardziej przystępny dla szerokiej publiczności.

Oglądaj Jutro będzie nasze (2023)

Zapraszamy do obejrzenia Jutro będzie nasze (2023) online lub w kinach. Film ten oferuje głęboką i poruszającą historię, której nie można przegapić. Jego sukces na międzynarodowej arenie filmowej potwierdza, że jest to dzieło warte uwagi.

Oceny krytyków

Krytycy chwalą „Jutro będzie nasze” za autentyczność i emocjonalną głębię. Jedna z recenzji podkreśla, że „film Paoli Cortellesi to mistrzowskie połączenie dramatu i komedii, które skłania do refleksji nad rolą kobiet w społeczeństwie”. Inny krytyk zauważa, że „wyjątkowa narracja i piękne zdjęcia czynią ten film jednym z najlepszych włoskich produkcji ostatnich lat”.

Zapraszamy do oglądania Jutro będzie nasze (2023) i doświadczenia niesamowitej podróży emocjonalnej, jaką oferuje ten film.

Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Jutro będzie nasze (2023) online cały film – oglądaj
Tytuł C'è ancora domani
Ocena IMBD 8.157 1,058 ocen
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA