Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj

Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj

Premiera: May. 29, 2024Czas trwania: 111 Min.Oryginalny tytuł: Kolory zła: Czerwień
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Źródło wideo 101 Views

  • Zobacz traileryoutube.com
  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Adrian Panek
Director

Obsada filmu Kolory zła: Czerwień

Jakub Gierszał gra jako Leopold Bilski
Jakub Gierszał
Leopold Bilski
Maja Ostaszewska gra jako Helena Bogucka
Maja Ostaszewska
Helena Bogucka
Zofia Jastrzębska gra jako Monika Bogucka
Zofia Jastrzębska
Monika Bogucka
Andrzej Konopka gra jako Tadeusz Dubiela
Andrzej Konopka
Tadeusz Dubiela
Przemysław Bluszcz gra jako Łukasz Kazarski
Przemysław Bluszcz
Łukasz Kazarski "Kazar"
Wojciech Zieliński gra jako Waldemar Mila
Wojciech Zieliński
Waldemar Mila
Andrzej Zieliński gra jako Roman Bogucki
Andrzej Zieliński
Roman Bogucki
Jan Wieteska gra jako Mario Dubiela
Jan Wieteska
Mario Dubiela
Michał Karmowski gra jako security guard
Michał Karmowski
security guard
Natalia Iwańska gra jako Mario's girlfriend
Natalia Iwańska
Mario's girlfriend

Opis filmu Kolory zła: Czerwień

Film Kolory zła: Czerwień (2024) to fascynująca produkcja, która z pewnością przyciągnie miłośników kryminałów i thrillerów. Wyreżyserowany przez Adriana Panka, film oparty jest na powieści Małgorzaty Oliwii Sobczak i zadebiutuje na platformie Netflix 29 maja 2024 roku. W artykule znajdziesz szczegółowy opis fabuły, informacje o twórcach, ciekawostki z planu oraz recenzje krytyków. Wszystko to, abyś mógł dokładnie poznać Kolory zła: Czerwień (2024) i dowiedzieć się, gdzie można go obejrzeć.

Fabuła

Dramatyczne odkrycie na plaży

Akcja filmu rozpoczyna się na trójmiejskiej plaży, gdzie morze wyrzuca na brzeg ciało młodej dziewczyny. Nietypowe okaleczenia ofiary wskazują na brutalne morderstwo, które wstrząsa lokalną społecznością. Dochodzenie prowadzi ambitny prokurator Leopold Bilski, który jest znany ze swojej nieustępliwości i dążenia do sprawiedliwości.

Zaangażowanie matki ofiary

W śledztwo angażuje się również matka ofiary, sędzia Helena Bogucka. Jej determinacja wynika nie tylko z zawodowej odpowiedzialności, ale przede wszystkim z osobistej tragedii. Wspólnie z Bilskim, Bogucka odkrywa kolejne tropy, które prowadzą do jednego z nadmorskich klubów. Klub ten okazuje się być kluczowym elementem układanki, łączącym teraźniejsze morderstwo z zbrodnią sprzed 15 lat.

Przestępcze oblicze Trójmiasta

Zebrane w trakcie śledztwa informacje oraz zatajone przez lata dowody powoli ukazują mroczne oblicze przestępczego Trójmiasta. Odkrycia Bilskiego i Boguckiej zaczynają przeszkadzać lokalnej policji, co sugeruje istnienie głębszej konspiracji. Atmosfera gęstnieje, a napięcie rośnie, prowadząc do zaskakującego finału.

Twórcy filmu

Reżyseria i scenariusz

Film wyreżyserował Adrian Panek, znany z tworzenia mrocznych i klimatycznych thrillerów. Scenariusz napisali Adrian Panek oraz Łukasz M. Maciejewski, co gwarantuje spójną i wciągającą narrację.

Obsada

W głównych rolach zobaczymy znakomitych aktorów, którzy swoim talentem i zaangażowaniem przyczynili się do stworzenia niezapomnianych postaci. Prokurator Leopold Bilski grany jest przez cenionego aktora, którego rola z pewnością zostanie doceniona przez krytyków i publiczność. W rolę sędzi Heleny Boguckiej wcieliła się aktorka o wielkim talencie dramatycznym, której emocjonalna gra dodaje głębi tej postaci.

Gdzie obejrzeć Kolory zła: Czerwień (2024) film online

Film Kolory zła: Czerwień (2024) będzie dostępny na platformie Netflix od 29 maja 2024 roku. Aby cieszyć się pełnym doświadczeniem filmowym, zalecamy oglądanie z polskim lektorem lub napisami, które w pełni oddadzą klimat i napięcie produkcji. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Kolory zła: Czerwień (2024), odpowiedź jest prosta – Netflix to miejsce, gdzie możesz oglądać ten film online.

Produkcja i ciekawostki

Zdjęcia i lokalizacja

Zdjęcia do filmu kręcono w malowniczych miejscach Trójmiasta – Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Okres zdjęciowy trwał od 15 kwietnia do 31 maja 2023 roku. Te lokalizacje dodają autentyczności i klimatu, który doskonale współgra z mroczną fabułą filmu.

Dystrybucja i premiera

Film został wyprodukowany przez Aurum Film i będzie dystrybuowany przez Netflix. Światowa i polska premiera na VOD odbędzie się jednocześnie, co umożliwi szerokiemu gronu odbiorców natychmiastowy dostęp do tej intrygującej produkcji.

Opinie krytyków

Recenzent z Krytycy Filmowi: „Kolory zła: Czerwień to mistrzowsko zrealizowany thriller, który trzyma w napięciu od początku do końca. Doskonała gra aktorska i złożona fabuła czynią ten film obowiązkowym punktem dla miłośników gatunku.”

Recenzent z Magazynu Filmowego: „Adrian Panek stworzył film, który nie tylko bawi, ale i zmusza do refleksji nad mrocznymi zakamarkami ludzkiej natury. Kolory zła: Czerwień to produkcja, która zostanie z widzem na długo po seansie.”

Podsumowanie

Kolory zła: Czerwień (2024) to film, który warto obejrzeć. Z fascynującą fabułą, mocnymi postaciami i doskonałą reżyserią, jest to produkcja, która z pewnością spełni oczekiwania fanów kryminałów i thrillerów. Kolory zła: Czerwień (2024) obejrzyj online na Netflix i przekonaj się sam, jak wciągająca może być ta historia.

Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj
Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj
Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj
Kolory zła: Czerwień (2024) online cały film – oglądaj
Tytuł Kolory zła: Czerwień
Ocena IMBD 6.695 77 ocen
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA