Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj

Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj

Premiera: 2023Czas trwania: 93 Min.Oryginalny tytuł: Little Bone Lodge
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Źródło wideo 132 Views

  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Obsada filmu Little Bone Lodge

Joely Richardson gra jako Ma
Joely Richardson
Ma
Sadie Soverall gra jako Maisy
Sadie Soverall
Maisy
Neil Linpow gra jako Jack
Neil Linpow
Jack
Harry Cadby gra jako Matty
Harry Cadby
Matty
Roger Ajogbe gra jako Pa
Roger Ajogbe
Pa
Euan Bennet gra jako Duncan
Euan Bennet
Duncan
Cameron Jack gra jako McCalister
Cameron Jack
McCalister
Sharon Young gra jako Bella
Sharon Young
Bella
Clifford Samuel gra jako PC Adams
Clifford Samuel
PC Adams

Opis filmu Little Bone Lodge

Odkrywaj tajemnice Little Bone Lodge: Thriller, który trzyma w napięciu

W mrocznym i niepokojącym świecie kina, Little Bone Lodge (2023) wyłania się jako film, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów poszukujących intensywnych emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Reżyserowany przez Matthiasa Hoene’a, ten kryminalny horror-thriller zabiera nas w podróż pełną tajemnic, zaskoczeń i mrocznych odkryć, rozgrywającą się w opuszczonym gospodarstwie podczas jednej, burzowej nocy.

Fabuła

W centrum opowieści znajdują się dwaj bracia przestępcy, którzy, uciekając przed sprawiedliwością, natrafiają na opuszczone gospodarstwo. Schronienie, które początkowo wydaje się być bezpieczną przystanią, szybko ujawnia swoje mroczne sekrety, gdy bracia biorą w niewolę mieszkającą tam rodzinę. Niebawem wszyscy odkrywają, że dom, w którym się znaleźli, skrywa więcej niż mogliby przypuszczać.

Reżyseria i scenariusz

Za kamerą Little Bone Lodge stoi Matthias Hoene, który z niezwykłą precyzją kreśli mroczny nastrój i buduje napięcie. Scenariusz, autorstwa Neila Linpowa, zaplata w narrację elementy kryminału, horroru i thrillera, tworząc wielowarstwową historię, która intryguje i przeraża.

Obsada

W rolach głównych występują Joely Richardson, Neil Linpow i Sadie Soverall, którzy wnoszą do filmu głębię i autentyczność. Ich postacie są skomplikowane, pełne niedopowiedzeń i tajemnic, co dodaje opowieści dodatkowej warstwy.

Gatunek i produkcja

Little Bone Lodge to mieszanka gatunków, łącząca w sobie elementy kryminału, horroru i thrillera. Film został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii i miał swoją światową premierę 11 marca 2023 roku.

Ciekawostki z produkcji

Film zawiera kilka błędów i niedociągnięć, które dodają mu uroku. Na przykład, kiedy policjant Adams przybywa do Lodge, postępuje zgodnie z procedurą, ale późniejsze działania niekoniecznie trzymają się realiów policyjnej pracy. Mimo to, są to detale, które w żaden sposób nie umniejszają intensywności całej historii.

Oceny krytyków

Krytycy chwalą Little Bone Lodge za unikalne połączenie gatunków i umiejętność utrzymania napięcia. Zwracają uwagę na mistrzowską reżyserię Hoene’a i wyjątkowe aktorstwo, które sprawia, że film jest nie tylko przerażający, ale i porywający.

Wnioski

Little Bone Lodge to film, który z pewnością zadowoli fanów thrillera i horroru. Dzięki wyjątkowej reżyserii, przemyślanemu scenariuszowi i mocnym aktorstwu, film ten zapada w pamięć i skłania do refleksji nad ludzką naturą i sekretami, które skrywamy.

Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj
Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj
Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj
Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj
Little Bone Lodge (2023) online cały film – oglądaj
Tytuł Little Bone Lodge
Ocena IMBD 6.979 24 ocen
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA