Źródło wideo 92 Views

  • SERVER US HD
Paranormal Activity (2007) online cały film – oglądaj

Paranormal Activity (2007) online cały film – oglądaj

Sep. 14, 200786 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Opis

Paranormal Activity (2007) – Filmowanie Niewidzialnego

„Paranormal Activity” to niezwykle kontrowersyjny film, który wzbudza wiele emocji i dyskusji od momentu swojej premiery. Reżyserem i scenarzystą tego horroru jest Oren Peli, który stworzył opowieść, która przeraża i fascynuje widza jednocześnie.

Historia

Młoda para, Katie i Micah, zaczynają doświadczać dziwnych zdarzeń w swoim domu, które sugerują obecność paranormalnych istot. Postanawiają zainstalować monitoring w nadziei uchwycenia tajemniczej obecności na taśmie. Nagrania te, połączone z amatorskimi filmami wideo, tworzą esencję „Paranormal Activity”. Widzowie są świadkami narastającego napięcia i strachu, gdy para próbuje zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się w ich domu.

Reżyseria i Scenariusz

Reżyseria i scenariusz filmu są dziełem samego Orena Peli, który zgrabnie ukazuje atmosferę grozy i niepewności. Jego podejście do tematu paranormalnych zjawisk pozwala widzowi wczuć się w rolę bohaterów i doświadczyć strachu razem z nimi.

Gatunek i Produkcja

„Paranormal Activity” to horror, który nie pozostawia obojętnym żadnego widza. Jego produkcja odbyła się w USA, a budżet, mimo niskiej kwoty, nie przeszkodził w stworzeniu filmu, który wstrząsnął światem kina.

Premiera i Odbiór

Premiera filmu miała miejsce 14 października 2007 roku, a jego Polska premiera kinowa odbyła się 20 listopada 2009 roku. „Paranormal Activity” spotkał się z mieszanką opinii, ale jego komercyjny sukces mówi sam za siebie.

Oceny Krytyków

Oto opinie dwóch wybitnych krytyków:

  1. Roger Ebert – „Paranormal Activity to mistrzowski przykład, jak minimalizm może być przerażający. Peli zdolnie wykorzystuje napięcie i oczekiwania widza, pozostawiając go w stanie ciągłego zagrożenia.”
  2. Peter Travers – „Ten film to prawdziwy majstersztyk w gatunku horroru. Oren Peli stworzył dzieło, które trzyma widza w napięciu do ostatniej sekundy, pozostawiając go z dreszczem na plecach.”

Ciekawostki

  • Za udział w filmie Katie Featherston i Micah Sloat otrzymali po 500 dolarów. Wskutek ogromnego sukcesu filmu rozpoczęto negocjacje co do zwiększenia gaż.
  • Katie przed pójściem spać włącza alarm, jednak gdy w nocy lunatykuje i wychodzi z domu, alarm nie działa.
  • W nagraniu z 21 nocy godzina nagrania zmienia się z 11:59:56PM na 11.59.57AM mimo, iż północ jeszcze nie nadeszła.

Gdzie Obejrzeć „Paranormal Activity”?

Jeśli chcesz zanurzyć się w atmosferę niepokoju i strachu, „Paranormal Activity” jest dostępny do obejrzenia online. Szukaj tego filmu wraz z lektorem lub z napisami, aby jeszcze bardziej wczuć się w klimat opowieści.

Podsumowanie

„Paranormal Activity” to nie tylko film. To doświadczenie, które zostaje z widzem na długo po zakończeniu seansu. Oren Peli stworzył arcydzieło, które wciąż budzi emocje i dyskusje wśród miłośników kina grozy.

Paranormal Activity (2007) online cały film – oglądaj
Paranormal Activity (2007) online cały film – oglądaj
Tytuł Paranormal Activity
Ocena 5.991 4,810 ocen

Director

Oren Peli
Director

Aktorzy

Mark Fredrichs isThe Psychic
The Psychic
Crystal Cartwright isExorcism Nanny (uncredited)
Exorcism Nanny (uncredited)
Spencer Marks isDr. Johann Averies (uncredited)
Dr. Johann Averies (uncredited)
Randy McDowell isLt. Randy Hudson (uncredited)
Lt. Randy Hudson (uncredited)
James Piper isRichard (uncredited)
Richard (uncredited)
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA