Źródło wideo 180 Views

 • Zobacz traileryoutube.com
 • Jakość HD
Kobiety mafii 2 (2019) online cały film – oglądaj

Kobiety mafii 2 (2019) online cały film – oglądaj

Panie proszą panów.Premiera: 2019Czas trwania: 138 Min.Oryginalny tytuł: Kobiety mafii 2
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Opis

“Kobiety mafii 2” – Niebezpieczne Intrygi i Gangsterskie Porachunki

„Kobiety mafii 2” to polska gangsterska superprodukcja, która kontynuuje historię znanej z pierwszej części filmu. Reżyserem tego porywającego thrilleru jest Patryk Vega. Akcja rozgrywa się na trzech kontynentach i w sześciu krajach: Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków, porwania, zabójstwa, luksusowe samochody, terroryzm – to wszystko w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku!

Fabuła

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (w tej roli Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Ich celem jest sprowadzenie do Polski tonę kolumbijskiej kokainy. Jednak kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. W grę wchodzi życie śmiertelnie niebezpiecznej Aidy (wspaniale zagranej przez Angie Cepedę), która znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (w tej roli Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska). W międzyczasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (wspaniale zagrana przez Katarzynę Warnke), która po przeżytym więziennym piekle staje się „mafijną celebrytką”.

Obsada

 • Agnieszka Dygant jako Niania
 • Angie Cepeda jako Aida
 • Piotr Adamczyk jako Mata
 • Aleksandra Grabowska jako Stella
 • Katarzyna Warnke jako Spuchnięta Anka

Oceny Krytyków

 1. „Kobiety mafii 2” otrzymały pozytywne recenzje od krytyków filmowych, którzy docenili wartką akcję, emocje i nowe wątki w porównaniu z pierwszą częścią.
 2. Ocena 1„Wciągający thriller z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji.”
 3. Ocena 2„Obsada aktorska w pełni oddaje charaktery postaci, a reżyseria Patryka Vegi trzyma widza w napięciu do samego końca.”

Podsumowanie

„Kobiety mafii 2” to film, który łączy w sobie mocną akcję, humor, emocje i niebezpieczne intrygi. Jeśli jesteś fanem kryminalnych historii, nie możesz przegapić tej produkcji! 🎬🔥

Kobiety mafii 2 (2019) online cały film – oglądaj
Kobiety mafii 2 (2019) online cały film – oglądaj
Kobiety mafii 2 (2019) online cały film – oglądaj
Tytuł Kobiety mafii 2
Ocena 4.6 48 ocen

Director

Patryk Vega
Director

Aktorzy

Udostępnij0

(2) comments

 • Kacper2023-12-03Odpowiedz

  Film kozak, jak najbardziej polecam 🙂

 • Oktawian2023-12-03Odpowiedz

  Dziękuje WAM

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA