Monster (2023) online cały film – oglądaj

Monster (2023) online cały film – oglądaj

Czy są to ci, o których marzymy, czy ci, których nie potrafimy dostrzec wśród nas?Premiera: Jun. 02, 2023Czas trwania: 125 Min.Oryginalny tytuł: 怪物
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Źródło wideo 107 Views

  • Zobacz traileryoutube.com
  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Obsada filmu 怪物

安藤サクラ gra jako Saori Mugino
安藤サクラ
Saori Mugino
永山瑛太 gra jako Michitoshi Hori
永山瑛太
Michitoshi Hori
Soya Kurokawa gra jako Minato Mugino
Soya Kurokawa
Minato Mugino
Hinata Hiiragi gra jako Yori Hoshikawa
Hinata Hiiragi
Yori Hoshikawa
Yûko Tanaka gra jako Makiko Fushimi
Yûko Tanaka
Makiko Fushimi
Mitsuki Takahata gra jako Hirona Suzumura
Mitsuki Takahata
Hirona Suzumura
Akihiro Kakuta gra jako Shoda Fumiaki
Akihiro Kakuta
Shoda Fumiaki
中村獅童 gra jako Kiyotaka Hoshikawa
中村獅童
Kiyotaka Hoshikawa
Ryu Morioka gra jako Kanzaki
Ryu Morioka
Kanzaki
黒田大輔 gra jako Shinagawa
黒田大輔
Shinagawa

Opis filmu 怪物

Film Monster (2023) to wyjątkowa produkcja, która wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Ten dramat reżyserowany przez Hirokazu Koreedę, znanego z tworzenia poruszających i głęboko emocjonalnych historii, wciąga widza w zawiłe relacje międzyludzkie, trudne do zrozumienia emocje oraz skomplikowane sytuacje życiowe. Monster (2023) zyskał uznanie na arenie międzynarodowej, zdobywając prestiżową Złotą Palmę oraz wiele innych nagród i nominacji.

Fabuła Monster (2023) – Oglądaj całość online

Główne wątki fabularne

Saori (Sakura Andō) to owdowiała matka, która samotnie wychowuje swojego nastoletniego syna, Minato (Souya Kurokawa). Po śmierci męża stara się zapewnić synowi normalne życie, ale zaczyna zauważać u niego niepokojące zachowanie. Minato wraca ze szkoły z ranami, obcina włosy bez wyraźnego powodu, a nawet znika na całe noce. Przerażona matka podejrzewa, że jej syn jest ofiarą znęcania się przez nauczyciela, pana Horiego (Eita Nagayama).

Trzy perspektywy narracyjne

Reżyser Hirokazu Koreeda opowiada historię z trzech różnych perspektyw: matki, nauczyciela oraz samego Minato. Każdy z tych punktów widzenia dodaje głębi i złożoności do całej fabuły, ukazując różne aspekty prawdy oraz emocje, które towarzyszą bohaterom.

  • Perspektywa Saori: Zrozpaczona matka pragnie dowiedzieć się prawdy o swoim synu i żąda wyjaśnień od szkoły. Rozmowy z nauczycielem i innymi rodzicami tylko potęgują jej frustrację i lęki.
  • Perspektywa nauczyciela Horiego: Przedstawia inny obraz sytuacji, sugerując, że to Minato może być sprawcą przemocy wobec innego ucznia, Yoriego (Hinata Hiiragi).
  • Perspektywa Minato: Ujawnia wewnętrzne konflikty chłopca, jego zmagania z trudnymi emocjami oraz relacjami z rówieśnikami.

Głębia emocjonalna i mistrzowska reżyseria

Hirokazu Koreeda w mistrzowski sposób ukazuje skomplikowane emocje bohaterów. Każda postać jest wielowymiarowa, a ich działania i motywacje są głęboko zakorzenione w osobistych przeżyciach i doświadczeniach. Film porusza tematy takie jak żałoba, przemoc w szkole, odpowiedzialność rodzicielska oraz trudne relacje międzyludzkie.

Wybitna ścieżka dźwiękowa

Muzyka odgrywa kluczową rolę w budowaniu atmosfery filmu. Ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez niezrównanego Ryuichiego Sakamoto, jest jednym z największych atutów tej produkcji. Jego kompozycje idealnie współgrają z emocjonalnym ładunkiem scen, potęgując uczucie napięcia, smutku i nadziei.

Wykonanie aktorskie

Obsada filmu Monster (2023) zasługuje na szczególne uznanie. Sakura Andō w roli Saori prezentuje szeroką gamę emocji, od zrozpaczenia po determinację. Souya Kurokawa jako Minato oddaje skomplikowane uczucia nastolatka z niezwykłą autentycznością. Eita Nagayama jako nauczyciel Hori wnosi do filmu nutę tajemniczości i niejednoznaczności.

Sukcesy i nagrody

Monster (2023) odniósł spektakularny sukces na arenie międzynarodowej. Film zdobył Złotą Palmę oraz wiele innych prestiżowych nagród. Krytycy chwalą go za głęboką fabułę, znakomitą reżyserię oraz wybitne aktorstwo. Widzowie również docenili emocjonalny ładunek i skomplikowane relacje ukazane na ekranie.

Oceny krytyków

Krytyk 1

Krytyk filmowy z magazynu „Cinema Scope” napisał: „Monster (2023) to prawdziwe arcydzieło współczesnego kina. Hirokazu Koreeda stworzył film, który porusza najgłębsze struny duszy widza. Ścieżka dźwiękowa Ryuichiego Sakamoto dodaje niezrównanego piękna każdej scenie. Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów roku.”

Krytyk 2

Krytyk z „The Hollywood Reporter” stwierdził: „To film, który pozostaje z widzem na długo po zakończeniu seansu. Historia opowiedziana z trzech różnych perspektyw jest mistrzowsko zrealizowana. Każda postać jest pełna życia i autentyczna. Monster (2023) to nie tylko opowieść o przemocy, ale także o miłości, odpowiedzialności i zrozumieniu.”

Podsumowanie – Gdzie obejrzeć Monster (2023) online

Monster (2023) to film, który z pewnością warto obejrzeć. Dzięki głębokiej fabule, znakomitej reżyserii i wybitnym kreacjom aktorskim, film ten wyróżnia się na tle innych produkcji. Jeśli szukasz emocjonalnego i poruszającego dramatu, Monster (2023) będzie doskonałym wyborem.

Zapraszamy do obejrzenia Monster (2023) – pełen emocji dramat, który nie pozostawi Cię obojętnym.

Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Monster (2023) online cały film – oglądaj
Tytuł 怪物
Ocena IMBD 7.993 370 ocen
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA