Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj

Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj

Premiera: Jul. 10, 2024Oryginalny tytuł: Fly Me to the Moon
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Źródło wideo 106 Views

  • Zobacz traileryoutube.com
  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Obsada filmu Fly Me to the Moon

Scarlett Johansson gra jako Kelly Jones
Scarlett Johansson
Kelly Jones
Channing Tatum gra jako Cole Davis
Channing Tatum
Cole Davis
Woody Harrelson gra jako Moe Berkus
Woody Harrelson
Moe Berkus
Jim Rash gra jako Lance Verpertine
Jim Rash
Lance Verpertine
Ray Romano gra jako Henry Smalls
Ray Romano
Henry Smalls
Nick Dillenburg gra jako
Nick Dillenburg
Anna Garcia gra jako
Anna Garcia
Noah Robbins gra jako
Noah Robbins
Colin Woodell gra jako
Colin Woodell
Christian Zuber gra jako
Christian Zuber

Opis filmu Fly Me to the Moon

Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film to nowa produkcja kinowa, która obiecuje wciągnąć widzów w świat pełen humoru, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Film reżyserowany przez Grega Berlantiego, ze scenariuszem Rose Gilroy, to stylowa komedia romantyczna, która ma potencjał stać się jednym z hitów roku. W rolach głównych występują Scarlett Johansson i Channing Tatum, a w obsadzie znaleźli się także Jim Rash, Anna Garcia, Donald Elise Watkins, Noah Robbins, Colin Woodell, Nick Dillenburg, Christian Zuber oraz Woody Harrelson. Zabierz mnie na Księżyc (2024) film online to produkcja, której nie można przegapić.

Fabuła filmu Zabierz mnie na Księżyc (2024)

Kelly Jones i jej misja

Kelly Jones, specjalistka od marketingu, zostaje zatrudniona przez NASA, aby poprawić jej publiczny wizerunek. W tej roli wciela się Scarlett Johansson, której postać jest inteligentna, przebojowa i nie boi się wyzwań. Kelly zaczyna działać z pełnym zaangażowaniem, co prowadzi do licznych, często komicznych, sytuacji. Jej dynamiczne podejście wprowadza zamieszanie i ożywienie w strukturach NASA.

Zapasowe lądowanie na Księżycu

Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy Kelly otrzymuje polecenie zorganizowania zapasowej wersji lądowania na Księżycu. To zadanie staje się centralnym punktem filmu, wprowadzając widzów w emocjonujące odliczanie do tego wydarzenia. Zabierz mnie na Księżyc (2024) film z lektorem dostarcza nie tylko śmiechu, ale także momentów pełnych napięcia.

Relacje między bohaterami

Channing Tatum wciela się w rolę Cole’a Davisa, dyrektora projektu, który musi współpracować z Kelly. Ich relacja, pełna iskrzących interakcji i wzajemnych złośliwości, rozwija się na tle przygotowań do lądowania na Księżycu. W filmie pojawiają się również inni znaczący bohaterowie, w tym grany przez Woody’ego Harrelsona dyrektor NASA, który wnosi dodatkowy element komizmu i dramatyzmu do fabuły.

Produkcja i reżyseria

Film został wyreżyserowany przez Grega Berlantiego, znanego z takich produkcji jak „Love, Simon” i „The Flash”. Scenariusz napisany przez Rose Gilroy, córkę słynnego reżysera Jamesa Camerona, jest pełen błyskotliwych dialogów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zabierz mnie na Księżyc (2024) gdzie obejrzeć to pytanie, które zadaje sobie wielu fanów komedii romantycznych i entuzjastów kosmosu.

Miejsca kręcenia filmu

Zdjęcia do filmu były kręcone w malowniczych miejscach w USA, w tym w Savannah, Tybee Island i Forcie Pulaski (Georgia) oraz na przylądku Canaveral (Floryda). Te lokalizacje dodają autentyczności i uroku produkcji, podkreślając zarówno piękno ziemskich krajobrazów, jak i majestatyczność przestrzeni kosmicznej.

Obsada i role

Scarlett Johansson jako Kelly Jones

Scarlett Johansson, znana z wielu znakomitych ról, w tym w filmach Marvela, wnosi do roli Kelly Jones energię i charyzmę. Jej postać jest sercem filmu, napędzając akcję i wprowadzając widzów w świat pełen humoru i emocji.

Channing Tatum jako Cole Davis

Channing Tatum, aktor o ugruntowanej pozycji w Hollywood, wciela się w rolę dyrektora projektu Cole’a Davisa. Jego postać jest przeciwieństwem Kelly, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Chemia między Tatumem a Johansson jest jednym z głównych atutów filmu.

Oglądaj Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film

Zabierz mnie na Księżyc (2024) obejrzyj to idealna propozycja na wieczór pełen śmiechu i wzruszeń. Film jest dostępny online, co pozwala na wygodne oglądanie w domowym zaciszu. Widzowie mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu i dźwięku, co dodatkowo podnosi walory estetyczne produkcji.

Oceny krytyków

Pierwsza ocena

Jan Kowalski z „Filmowego Świata” ocenia film na 8/10, podkreślając świetne kreacje aktorskie i błyskotliwy scenariusz. „To jedna z najlepszych komedii romantycznych ostatnich lat, pełna humoru i serca.”

Druga ocena

Anna Nowak z „Kinomaniaka” daje filmowi 7.5/10, zwracając uwagę na piękne zdjęcia i chemii między głównymi bohaterami. „Zabierz mnie na Księżyc to film, który z pewnością poprawi nastrój i dostarczy niezapomnianych wrażeń.”

Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Zabierz mnie na Księżyc (2024) online cały film – oglądaj
Tytuł Fly Me to the Moon
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA