Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj

Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj

Zagadka muuusi być rozwiązana!Premiera: Mar. 03, 2023Czas trwania: 70 Min.Oryginalny tytuł: KuToppen - På sporet
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Źródło wideo 171 Views

  • Zobacz traileryoutube.com
  • Jakość HD

Odsłuchaj opinie Marka

Reżyser filmowy

Will Ashurst
Director

Obsada filmu KuToppen - På sporet

Henriette Faye-Schjøll gra jako Klara (voice)
Henriette Faye-Schjøll
Klara (voice)
Mats Eldøen gra jako Gaute (voice)
Mats Eldøen
Gaute (voice)
Henriette Marø gra jako Agatha (voice)
Henriette Marø
Agatha (voice)
Fridtjov Såheim gra jako Mosk (voice)
Fridtjov Såheim
Mosk (voice)
Marit Andreassen gra jako Chickolina / Metana (voice)
Marit Andreassen
Chickolina / Metana (voice)
Jan Martin Johnsen gra jako Bærnt / Elge (voice)
Jan Martin Johnsen
Bærnt / Elge (voice)
Charlotte Frogner gra jako Pauline (voice)
Charlotte Frogner
Pauline (voice)
Jon Øigarden gra jako Albert (voice)
Jon Øigarden
Albert (voice)

Opis filmu KuToppen - På sporet

Zagadka Klary Muu (2023) z Lektorem PL

Zagadka Klary Muu (2023) to film, który zaprasza widzów na niezwykłą podróż pełną tajemnic i przygód. Zrealizowany przez norweskie studio Qvisten Animation, obraz ten jest dowodem na to, jak animacja i familijny gatunek mogą być połączone w celu dostarczenia rozrywki dla widzów w każdym wieku. Pod reżyserią Willa Ashursta i na podstawie scenariusza Kristiana Landmarka, film miał swoją światową premierę 3 marca 2023, a w Polsce zawitał do kin 23 lutego 2024 roku.

Fabuła Pełna Tajemnic

W centrum wydarzeń stoi Albert Einswein, błyskotliwy, choć nieco chciwy prosiak-wizjoner, który na pokładzie nowoczesnego pociągu prezentuje swój rewolucyjny wynalazek. Urządzenie to ma moc sprawić, że rośliny mogą wyrosnąć nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Jednak kiedy prototyp nagle znika, wszystkie oczy skierowane są na pasażerów. Czyżby wśród nich znalazł się złodziej?

Detektywistyczna Intryga

Na scenę wkracza Agata Christensen, słynna królicza detektywka. Wraz z pomocą Gavina i Klary Muu, zabiera się za rozwiązanie zagadki. Śledztwo to więcej niż tylko przesłuchania i zbieranie odcisków palców; to również głębokie zagłębianie się w zakamarki wagonów w poszukiwaniu prawdy. To, co odkryją, zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych tropicieli.

Produkcja i Wpływ

Film Zagadka Klary Muu szybko zyskał uznanie zarówno w Norwegii, jak i na międzynarodowym rynku, co potwierdza jego box office wynoszący ponad 1 milion dolarów. Chociaż może się to wydawać skromną sumą, dla produkcji z małego kraju jak Norwegia, jest to znaczący sukces. Dystrybucją filmu zajęło się Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, które przybliżyło to dzieło szerszej publiczności, podkreślając jego uniwersalne przesłanie i atrakcyjność.

Odbiór Krytyków

Krytycy chwalą Zagadkę Klary Muu za jej inteligentne połączenie humoru, tajemnicy i lekcji o wartościach takich jak przyjaźń, odwaga oraz determinacja w dążeniu do celu. Jeden z recenzentów napisał: „Film jest pełen ciepła i uroku, z pięknie wykonaną animacją, która ożywia postacie w sposób, który zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia znajdą ujmujący”. Inny dodał: „To więcej niż tylko animacja dla dzieci; to przemyślana opowieść z morałem, która przemawia do każdego, kto kiedykolwiek mierzył się z przeciwnościami”.

Podsumowanie

Zagadka Klary Muu to film, który przekracza granice tradycyjnej animacji, oferując coś więcej niż tylko rozrywkę. To opowieść o przyjaźni, determinacji i wartości poszukiwania prawdy. Dzięki starannie przemyślanej fabule, urokliwym postaciom i przesłaniu, które rezonuje z widzami w różnym wieku, film ten stanowi znaczący wkład w gatunek filmów animowanych i familijnych. Niezależnie od tego, czy oglądasz go sam, czy z rodziną, Zagadka Klary Muu zapewni ci niezapomniane wrażenia.

Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj
Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj
Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj
Zagadka Klary Muu (2023) online cały film – oglądaj
Tytuł KuToppen - På sporet
Ocena IMBD 6 4 ocen
Udostępnij0

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA