Griselda (2024) serial online – obejrzyj

Griselda (2024) serial online – obejrzyj

2024
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Sezony i odcinki

1Sezon 1 2024
  • There are still no episodes this season

Video trailer

Opis

Griselda: Niesamowita Saga Kartelu z Miami

„Griselda” to fascynujący serial fabularny, który przenosi widzów w czas do lśniących i niebezpiecznych lat 70. i 80. ubiegłego wieku w Miami. Opierając się na prawdziwych wydarzeniach, produkcja ta stanowi inspirującą opowieść o niezwykłej postaci Griseldy Blanco, która wspięła się na szczyt potęgi, zakładając jedno z najpotężniejszych karteli w historii.

Historia Griseldy Blanco: Od Uroku do Bezlitosnego Panowania

Griselda Blanco, przedstawiona w serialu jako postać pełna sprzeczności, emanująca zarówno urokiem osobistym, jak i bezwzględnością, budzi mieszane uczucia. Jej życie stanowi mieszankę zdrad, intryg i brutalnej determinacji, co zapewniło jej przydomek „matki chrzestnej”. Wnikliwie przedstawione relacje rodzinne i biznesowe rzucają nowe światło na legendarną postać, ukazując jej zarówno ludzkie słabości, jak i zdolność do bezwzględnego przywództwa.

Twórcy: Ingrid Escajeda i Carlo Bernard

Serial „Griselda” został stworzony przez utalentowanych twórców Ingrid Escajedę i Carla Bernarda, którzy z wielką precyzją przedstawiają bogatą i wielowątkową historię życia Griseldy Blanco. Ich praca nad scenariuszem oraz dogłębna analiza postaci sprawiają, że widzowie przenoszą się w świat pełen emocji, niebezpieczeństwa i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Kryminał

„Griselda” to nie tylko klasyczny kryminał, ale również głęboki dramat biograficzny, który przybliża widzom historię jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci przestępczych w historii. Wnikliwe studium psychologiczne głównych bohaterów oraz perfekcyjnie skonstruowane napięcie narracyjne sprawiają, że serial ten wyróżnia się na tle innych produkcji tego gatunku.

Produkcja: USA

Pomimo że akcja serialu rozgrywa się w gorącym klimacie Miami, produkcja „Griselda” pochodzi z serca Stanów Zjednoczonych. Zespół twórców, reżyserów i aktorów, wspierany przez renomowane studio Latin World Entertainment (LWE), poświęcił wiele czasu i wysiłku, aby oddać autentyczność i emocjonalną głębię opowieści o Griseldzie Blanco.

Premiera Światowa: 25 Stycznia 2024

Od momentu premiery na platformie Netflix, „Griselda” zyskała ogromne uznanie widzów na całym świecie. Data premiery 25 stycznia 2024 roku zapisuje się jako moment, w którym miliony widzów zaczęły podróżować przez niebezpieczne ulice Miami, śledząc losy Griseldy Blanco i jej niezwykłego imperium przestępczego.

Ciekawostki

  1. Zdjęcia do „Griseldy” zostały wykonane w autentycznych miejscach, w tym w Miami (Floryda, USA), Los Angeles, Long Beach i Redondo Beach (Kalifornia, USA), dodając produkcji niezwykłą autentyczność i klimat epoki.
  2. Okres zdjęciowy trwał od 24 stycznia do 30 czerwca 2022 roku, podczas którego ekipa filmowa pracowała nad stworzeniem niezapomnianej wizji życia i działalności Griseldy Blanco.

Gdzie Obejrzeć Serial Griselda Online z Lektorem?

Jeśli chcesz zanurzyć się w świat niesamowitych przygód Griseldy Blanco, koniecznie obejrzyj cały serial online z lektorem na platformie Netflix. „Griselda” to nie tylko emocjonująca opowieść kryminalna, ale także fascynujący portret niezwykłej kobiety, która pokazała światu, że nic nie jest niemożliwe, jeśli się ma odpowiednią determinację.

Oceny Krytyków:

  1. „Griselda” to bez wątpienia jedna z najbardziej porywających produkcji kryminalnych ostatnich lat. Perfekcyjnie wykreowane postaci, intrygująca fabuła i doskonała reżyseria sprawiają, że ten serial zasługuje na najwyższe uznanie. – Ocena: 9/10 (Critic’s Choice Magazine)
  2. Historia Griseldy Blanco została przedstawiona w sposób, który trzyma widza w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Wspaniale zagrane sceny oraz dopracowane detale sprawiają, że „Griselda” to produkcja, którą warto obejrzeć nie tylko miłośnikom kryminałów, ale wszystkim poszukującym głębszych treści. – Ocena: 8.5/10 (Film Fanatics Review)
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Griselda (2024) serial online – obejrzyj
Tytuł Griselda
Ocena IMBD 7.5 156 ocen
Data pierwszej emisji 2024
Ostatnia data emisji 2024
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępnij0

Podobne tytuły

Żywe trupy obejrzyj – The Walking Dead serial online
Gra o tron – Game of Thrones serial online
Minas de Pasión (2023-2024) serial online
Monarch: dziedzictwo potworów (2023) online oglądaj
The Walking Dead: Dead City (2023)
The Walking Dead: Nowy świat (2020) obejrzyj serial online
Zadzwoń do Saula oglądaj serial online
Pętla (2020) obejrzyj serial online
Morderstwa w Midsomer
Flor Sem Tempo (2023) oglądaj serial online
Czarnobyl (2019) obejrzyj serial online
Breaking Bad serial online obejrzyj

Zostaw opinie

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
AKTUALIZACJA